Tábor v Rohách
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
- zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Tábor v Rohách

Popis

„Lidé z planety Země, zde prostetnik vogon Jeltz z galaktického dopravního výboru. Jak jistě víte v zájmu rozvoje okrajových oblastí Galaxie má být postavena hyperprostorová dálnice napříč vaší soustavou. Vaše planeta je jedna z těch, které jsou určeny k demolici. Nemá cenu tvářit se překvapeně. Všechny plány jsou vystaveny už padesát pozemských let na obvodním plánovacím úřadě na Alfě Centauri. Když se nezajímáte o místní záležitosti, je to vaše chyba.“ Toto hlášení se ozvalo na začátku našeho tábora z rozhlasu. Viděli jsme pak explozi Země a jen tak tak jsme si zachránili holé životy v záchranných modulech. Navštívili jsme vogonskou planetu, kde jsme se v přestrojení za mimozemšťany vplížili do vogonské databáze. Centrální vesmírný počítač nás informoval o planetě vesmírných architektů. Když jsme dodali kompletní technickou dokumentaci Země a zadali heslo pro replikaci Země, byla nám naše planeta nově vytvořena a naše radost neznala mezí.

Letošní tábor byl také hodně ve znamení deště: stačilo málo a celá louka plavala, a byla plná bahna. Do něj také zapadla vlečka, na které se do tábořiště dováží voda. Měli jsme tedy najednou s dětmi ženijní bojovou hru: vyráběli jsme hatě, aby traktor projel.

Nakonec ale musíme ocenit hlavně naše táborníky: jak je na fotkách vidět, se všemi těmi přírodními i vesmírnými nástrahami si poradili, po rodičích neplakali a vytvořili skvělou partu.

Jediné, co někteří na konci tábora nemohli strávit, bylo to, že letos táborová hra neměla za vítěze nějakou družinu, ale že vítězi se stali všichni: na Zemi to totiž také takto je: buď zde budeme žít všichni a nebo nikdo.

Období

Statistiky

  • 40 fotek
  • 0 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Uzamčené album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album

Komentáře fotek a videí

Reklama

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Tábor v Rohách
Komentáře Přidat